نام: پشت صحنه اخراجی‌های 2 + گزارش تصویری

خلاصه داستان :

"درگيری شديد در منطقه نبرد ادامه دارد، دشمن بيمارستان صحرايی را محاصره می‌كند و همه اخراجی‌ها به همراه ساير همرزمانشان اسير می‌شوند. دشمن با اسيرگيری گسترده قصد يك مانور تبليغاتی دارد. همه اسرا به يك اردوگاه اسرای ثبت‌نام نشده منتقل می‌شوند.

خانواده اخراجی‌ها برای زيارت عازم مشهد هستند و به طور ناخواسته درگير يك حادثه تروريستی می‌شوند. دشمن با فراخواندن خبرنگاران خارجی و داخلی به اردوگاه و تطميع و تهديد برخی از اسرا و ايجاد چندپارچگی بين آنها، نقشه شومی در سر دارد.

تروريست‌ها با دشمن هم‌دست شده‌اند، اما اسرا زير بار فشارهای دشمن نمی‌روند و دشمن در بين اسرا به دنبال چهره‌های شاخص فرمانده و روحانی می‌گردد. حضور خانواده اخراجی‌ها بين مردم بيگناه و پخش اخبار مرتبط با آنها اسرا را همدل می‌كند و نقشه دشمن برای ايجاد تفرقه و حكومت بر اردوگاه نقش بر آب می‌شود."

در اين فيلم دفاع مقدسی كه فيلمبرداری آن عيد فطر آغاز شده است اكبر عبدی ، امين حيايی ، محمد‌رضا شريفی‌نيا ، ارژنگ امير‌فضلی ، سيد جواد هاشمی ، مهران رجبی ، جواد رضويان ، شيلا خداداد ، نگار فروزنده ، نيوشا ضيغمی ، مهراوه شريفی‌نيا ، شهره‌ لرستانی ، مينا جعفر‌زاده ، ليلا بلوكات ، نرگس محمودی و ... هنرنمايی می‌كنند.

همچنين كامبيز ديرباز و علی‌ اوسيوند به صورت افتخاری در اين اثر هنرنمايی می‌كنند .


منبع : مجله اینترنتی ایران ایران


 

 

« آگهی ها »
پرشیا تاون
جامعه مجازی ایرانیان خارج از کشور - دایرکتوری مشاغل، اخبار ایرانیان، وبلاگهای ایرانیان هر کشور و ...
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
ناز ایران
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره
NazIran.com
موزیک ویدیو های فارسی
ایرانیکا
دایره المعارف جامع تاریخ و فرهنگ ایرانی