نام: هامیک الکساندریان

در سال 1350 در جلفای اصفهان متولد شد. پیانو را ابتدا در اصفهان نزد خانم دیانا غازاریان و سپس آقای آرین نادیریان فرا گرفت پس از اتمام دوره دبیرستان برای ادامه تحصیل به کشور ارمنستان رفته و در کنسرواتوار "کمیتاس" ایروان مشغول به تحصیل شد و در سال 2001 میلادی موفق به دریافت مدرک فوق لیسانس در دورشته رهبری کر و رهبری ارکستر سمفونیک گردید.
 وی علاوه بر رشته های ذکر شده به فراگیری پیانو ، وکال ( آواز کلاسیک) و آهنگ سازی پرداخت و در سال2006 میلادی به منظور ارتقا بیشتر سطح هنری خود عازم فرانسه شده و در اکول نرمال موسیقی پاریس دوره یکساله ای را در رشته رهبری ارکستر سمفونیک گذرند.
در سال 1999 میلادی به حمایت خلیفه گری کلیسای وانک جلفای اصفهان گروه کر "داتو" را پایه گذاری کرد و تا به امروز با این گروه مشغول به فعالیت می باشد. وی همچنین در سال های اخیر در هنرستان موسیقی و دانشگاه علمی کاربردی اصفهان به عنوان استاد پیانو و سلفژتدریس نموده است.
وی هر ساله کنسرت های متعددی از جمله کنسرت های کلاسیک ، تکنوازی پیانو و دوئت های پیانو - ویلن و وکال ، کنسرتت هایی با گروه کر از آثار شخصی خویش به همراه ارکستر پاپ اجرا نموده اند.

« آگهی ها »
پرشیا تاون
جامعه مجازی ایرانیان خارج از کشور - دایرکتوری مشاغل، اخبار ایرانیان، وبلاگهای ایرانیان هر کشور و ...
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
ناز ایران
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره
NazIran.com
موزیک ویدیو های فارسی
ایرانیکا
دایره المعارف جامع تاریخ و فرهنگ ایرانی