نام: محمد رضا عیوضی

تازیخ تولد :  6/10/50 
محل تولد :  تهران
.................................
تحصيلاتش را در مدرسه  شهدای هفتم تير و در دانشگاه آزاداسلامی در رشته  مديريت بازرگانی به پايان رسانده است.
علاقه به خوانندگی از همان دوران كودكی او را برآن داشت كه وارد اين عرصه شود، ورود او در عرصه ی موسيقی در اوايل سربازی اش بود كه با دادن تست صدا پذيرفته شد. 
از ويژگی های رفتاری او می توان به مهربانی و صبوری اشاره كرد.
او متاهل و دارای يك فرزند است.
................................
در سال 1377 با رواج موسيقی پاپ در ايران وارد عرصه ی موسيقی پاپ گرديد،  وی از اولين خوانندگانی محسوب می شود كه اين سبك را در ايران رواج داده است.
سرزمين عشق، ساخته آقای ناصر چشم آذر اولين ترانه ای بود كه او توانست يك شبه آن را به بهترين نحو ممكن اجرا كند ، این ترانه مربوط به ورود تيم ملی ايران به جام جهانی 1998 بود.
ازديگركارهای ماندگار او ترانه "گل واژه ی خلقت"  و " ميلاد امام"  است كه با همكاری آقای شب خيز انجام داد و بعد ترانه ی "عطر گلاب"  با شعر زيبای خانم فريبا وكيلی در توصيف هشتمين امام شيعيان را اجرا كردند.
در كارهای هنری او به آثاری چون : رنگين كمون ، بر می گردم ، دختر شاه پريون و يه روز برفی بر مي خوريم . در حالی كه چند ترانه در آلبوم های مشتركی چون : ايران من ، گلايه ستارگان عشق و به رسم يادگاری دارند.
ترانه هايی كه می خواند روحيه و سليقه های گوناگون را پوشش داده است وتاريخ انقضای خاصی ندارد ، وی معتقد است خواننده با انتخاب شعر و موسيقی نظر و احساسات خود را اعلام می كند .
محمد رضا عیوضی  يك سابقه  بازيگری را نيز در كارنامه ی هنری خود به ثبت رسانيده است:  گژدم33 ، سريالی  بود كه او در آن با نام سيامك شايگان در نقش يك جوان تحصيل كرده ايفای نقش نموده .
آلبوم دختر شاه پريون او شامل ترانه هايی است كه او در اين سريال خوانده ، به غير از بازيگری ، عيوضی سابقه  مجری گری در چند برنامه  مختلف كه از شبكه  تهران، جام جم و شبكه سوم پخش شد را دارد.
 ...............................
او در سالهای اخیرنیز با همیاری و تلاش دوستان، موفق به دریافت مجوز تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی هنرمندان نوین گردید.
از جمله اهداف شکل گیری باشگاه، سازماندهی و حمایت از هنرمندان در کلیه زمینه های هنری ، از جمله موسیقی، تاتر، سینما، تلویزیون، هنرهای تجسمی، آهنگسازی و .... می باشد.
در حال حاضر نیز او به عنوان مدیریت عامل  در حال خدمتگزاری به جامعه هنری کشوراست.


خرید و فروش اجناس دست دوم - اتومبیل و خودروی دست دوم، ماشین دست دوم، کتاب دست دوم، و لوازم منزل دست دوم

خبرهای ایرانیان خارج از کشور - مشاغل ایرانیان خارج
« آگهی ها »
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
NazIran.com
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره