نام: شاهکار بینش‌ پژوه

 نام و نام خانوادگی: شاهکار بینش‌ پژوه
تاریخ تولد: 22 آذر 1351
محل تولد: تهران
مدرک تحصیلی: دکترای تخصصی(ph.d) در رشته برنامه ریزی شهری 


دکتر شاهکار بینش پژوه ترانه سرا, خواننده و آهنگسازو مدرس دانشگاه  متولد 22 آذر 1351 در تهران می باشد. وی دارای مدرک لیسانس جغرافیای اقتصادی ، فوق لیسانس جغرافیای اقتصادی و دکترای برنامه ریزی شهریست.که همه از دانشگاه های تهران هستند. 
از آثار وی در زمینه شعر و ترانه می توان به مجموعه ترانه های کافه نادری و دستهایت را دوست می دارم و در زمینه خوانندگی و آهنگسازی به آلبومهای اسکناس و ادبیاتی دیگر اشاره کرد.
 آلبوم اسکناس با آهنگسازی و تنظیم بهروز صفاریان در سبک خود-رپ- آلبوم منحصربه فرد و موفقی شمرده می شود. 
وی در آلبوم هایی چون عشق الهی,ای عاشقان,حال من بی تو و نهان مکن ... علیرضا عصار را به عنوان ترانه سرا همراهی کرده, ولی بیشتر شهرت خود را مدیون آلبوم اسکناس است. 
ساز تخصصي اش درام است و تا حدی هم پرکاشن می زند و گيتار.

...............
مبنا و هدف از نوشتن آلبوم اسکناس:
عرصه ی نقد عرصه ای که بين مردم ما برتابيده نمی شه و قبولش نمی کنند. نقد بايد در خودش طنزی داشته باشه تا جا بيفته و به شما بر نخوره. وگرنه همه به خودشون می گيرند.برای همين فکر کردم طنز رو چاشنی نقد بکنم تا بتونم آنرا منتقل بکنم به گوش شنونده.

................
کتاب هایی که تاکنون منتشر کرده است:
تا حالا ۵-۶ تا کتاب منتشر کرده است. کافه نادری مجموعه ای از ترانه هایش است که تا حالا به چاپ ششم و هفتم هم رسيده است . دست هايت را دوست می دارم، اولين مجموعه ای بود که منتشر کرد، مجموعه ی اشعار سفيدش است. کتابی به نام آقای نخست وزير-ترجمه ی اشعار برتولت برشت ابديت يک بوسه،بهترين شعرهای پابلو نرودا، شاعر آزاده ی شيليايی. مجموعه ی شعر سفيدش است وبی شعورستان،مجموعه ی ترانه های او که متاسفانه دو کتاب آخر اجازه اتنشار نيافته اند.کتاب conversation with Kafka France را تا نيمه ادامه داده است. کتابی از مجموعه بهترين شعرای امريکايی با عنوان تبار انسان که نقد اجتماعی بود و اجازه انتشار نيافت.حدود ۲ سال است که دست به انتشار نبرده است و ديگر ميلی هم به انتشار ندارد.

...............
مسلط به زبان های:
زبان انگليسی - اسپانيايیی - ايتاليايی


خرید و فروش اجناس دست دوم - اتومبیل و خودروی دست دوم، ماشین دست دوم، کتاب دست دوم، و لوازم منزل دست دوم

خبرهای ایرانیان خارج از کشور - مشاغل ایرانیان خارج
« آگهی ها »
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
NazIran.com
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره