نام: پرستو صالحی متولد نهم آبان ماه ۱۳۵۶ تهران يك برادر دارد به نام امير و خواهر خوانده اي داشته به نام مژگان كه به علت سرطان خون فوت كرده است!

او مجموعه خاطرات خواهر ناتی اش را بصورت یک کتاب چاپ کرده و از این کار بسیار خوشحال است (از آنجایی که ما هم از نام کتاب و جزئیات آن بی اطلاع هستیم از دوستانی که اطلاعاتی پیرامون این کتاب دارند خواهش مندیم برای علاقه مندان معرفی در بخش نظرات معرفی کنند)
او دانشجوي انصرافي تئاتر است و معتقد است كه كار تجربي بهتر است تا تئوري.

پرستو صالحي‌ در گفتگو با خبرنگار گفت‌: ‌ مجرد مي‌باشم‌ و با مادر و برادرم‌ زندگي‌ مي‌كنم‌،همچنين‌ دانشجوي‌ انصرافي‌ تئاتر هستم‌ و كار بازيگري‌ را از سال‌ 76 شروع‌ كردم‌...

اولين فيلمي که به آن علاقه پيدا کرد سلطان قلبها بوده و اولين فعاليت او در حرفه ي تئاتر با نام نغمه هاي خورشيد است و بعد از اين کار در سريالي با نام محاکمه بازي کرده که يک کار تاريخي به کارگرداني حسن هدايت و بعد از آن در سه فيلم نود دقيقه اي که توسط سيما فيلم ساخته شده با نام هاي يک روز طولاني آبي و بعد از آن در سريال هاي عشق سالهاي جنگ در کنار فرها جم ،تب ، مهر پنهان، همسفر، اين زميني ها، چشم هايش و در سري دوم زير آسمان شهر ايفاي نقش کرده .

در فيلم سينمايي خانه اي بر روي آپ نقش کوتاهي را در ابتداي فيلم در صحنه ي ماشين بر عهده داشت .او بازي نيکي کريمي را الگويي براي خود مي داند و دوست دارد روزي مانند آنها بازي کند

بخشي از فيلم شناسي:

1380 خانه ای روی آب ( بهمن فرمان‌آرا ) [بازیگر]
1380 همکلاس ( سعید خورشیدیان ) [بازیگر]
1379 تو را دوست دارم ( عبدالله باکیده ) [بازیگر]
1378 چشم هایش ( فرامرز قریبیان ) [بازیگر]
1378 اعتراض ( مسعود کیمیایی ) [بازیگر]


خرید و فروش اجناس دست دوم - اتومبیل و خودروی دست دوم، ماشین دست دوم، کتاب دست دوم، و لوازم منزل دست دوم

خبرهای ایرانیان خارج از کشور - مشاغل ایرانیان خارج
« آگهی ها »
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
NazIran.com
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره